Весняний калейдоскоп

Зважаючи на те, що пізнання починається зі сприймання, основою для загального розумового розвитку є розвиток сенсорних здібностей. Адже розумовий розвиток неможливий без опори на повноцінне сприймання. Так у групі молодшого дошкільного віку № 11, діти разом з вихователем Ругаль Аліною Анатоліївною створили весняну композицію "Яблуневий сад". Барвисті, м'які та пухнасті і кульки не залишили байдужою жодну дитину! З ними цікаво та приємно гратися, закріплювати знання про кольори, форми та величину, розвивати дрібну моторику. Для виготовлення цього колажу дітям знадобились лише серветки різних кольорів, частини дерев намалювали фарбами. Кожна дитина творила, зважаючи на власне бачення, тому будь-яку її ініціативу Аліна Анатоліївна намагалася заохочувати!