• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Прозорість та інформаційна відкритість закладуНовим законом України "Про освіту" від 05.09. 2017 №2145 VIII, ст.30 (Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти) визначена обов'язкова прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти.

Відповідно до закону України "Про освіту" заклад освіти має:

1. Формувати відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднюють таку інформацію. Доступ до такої інформації осіб з порушенням зору може забеспечуватися в різних формах та з урахуванням можливостей закладу освіти.

2.Заклади освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності, зобов'язані забеспечувати на своїх веб-сайтах ( у разі їх відсутності - на веб-сайтах своїх засновників) відкритий доступ до такої інформації документів:

{Частину другу статті 30 доповнено новим абзацом згідно із Законом№ 2657-VIII від 18.12.2018}

{Частину другу статті 30 доповнено новим абзацом згідно із Законом№ 2657-VIII від 18.12.2018}

{Частину другу статті 30 доповнено новим абзацом згідно із Законом№ 2657-VIII від 18.12.2018}

інша інформація, що оприлюднюється за рішенням закладу освіти або на вимогу законодавства.

3. Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

4. Інформація та документи, передбачені частинами другою і третьою цієї статті, якщо вони не віднесені до категорії інформації з обмеженим доступом, розміщуються для відкритого доступу не пізніше ніж через десять робочих днів з дня їх затвердження чи внесення змін до них, якщо інше не визначено законом.

5. Перелік додаткової інформації, обов’язкової для оприлюднення закладами освіти, може визначатися спеціальними законами.

/Files/images/prapor.jpeg

Кiлькiсть переглядiв: 598