Тиждень безпеки дорожнього руху

Одним із першочергових завдань навчально-виховної роботи дошкільного закладу є цілеспрямована та послідовна робота щодо профілактики та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Саме тому педагоги закладу приєдналися до проведення спільних заходів з працівниками Національної поліції України у Тиждень безпеки дорожнього руху. Як відомо, основними причинами дорожньо-транспортних пригод є незнання чи недотримання правил вуличного руху. Тому основна мета вихователя - дати дітям необхідні знання про дорожній рух та виховатеи у них дисциплінованість і обережність. У дитячому садочку проводяться рухливі ігри, малюкам читають повчальні твори художньої літератури, діти вирішують проблемні для звірят-пішоходів тощо. Ніщо не може бути важливішим за людське життя. Тому виховати в дитини дбайливе ставлення до власного здоров я - наше головне завдання.

/Files/images/DSCN1634.jpg

/Files/images/DSCN0891.jpg