Логоритміка для малюків

Все, що оточує нас, живе за законами ритму. Зміна пір року, день і ніч, серцевий ритм і багато іншого підпорядковане певному ритму. Будь-які ритмічні рухи активізують діяльність мозку людини. Тому з самого раннього дитинства рекомендується займатися розвитком почуття ритму в доступній для дошкільнят формі - ритмічних вправах і іграх. Упровадження логоритмічних вправ різних форм у структуру музичного заняття дає змогу в захопливій формі розвязувати завдання як музичного виховання, так і завдання з розвитку мовлення і корекції мовленнєвих порушень. Саме такі форми роботи продемонстрували педагоги закладу на відкритих заняттях: музичне заняття з елементами логоритміки "Подорож до музичної хатинки" з дітьми молодшого дошкільного віку № 11 Яблонської Катерини Олександрівни, вихователя Ругаль Аліни Анатоліївни, вчителя-логопеда Смаглюк Маргарити Віталіївни; театралізована вистава "Муха-цокотуха на новий лад" з дітьми старшого дошкільного віку групи №5 Пшеничної Лариси Василівни, вихователя Хамідуліної Марини Миколаївни; тематичне музичне заняття з дітьми старшого дошкільного віку групи №3 Пшеничної Л.В., вихователя Фірової Наталії Вікторівни, вчителя-логопеда Голдаєвої Ольги Євгенівни.

/Files/images/DSCN2212.jpg

/Files/images/DSCN2219.jpg