Колективні перегляди занять

На цьому тижні відбулися колективні відкриті перегляди занять у різних вікових групах з художньо-продуктивної діяльності. Педагог групи раннього віку №1 Олексенко Л.В. разом з малятами виготовила квітучу вербову гілочку, використовуючи в роботі нетрадиційні матеріали для розвитку дрібної моторики - ватні шарики та нитки. В молодшій групі №12 вихователь Литвиненко Т.І. зацікавила дітей виготовленням надзвичайних квітів-нарцисів, при цьому були використані коктейльні трубочки для стебла та кольоровий папір для квітів. Прутко М.В. вихователь групи середнього віку №10 разом з дітьми відправились на гостини до теплого Сонечка, на яке чекали всю зиму. Діти старшої групи №3 з вихователем Фіровою Н.В. поринули у світ чарівної казки В.О. Сухомлинського "Крила материнської любові" та відтворили емоційно-позитивну творчу атмосферу, виготовивши птахів-мам з пташенятами. Педагоги всіх груп проявили педагогічну майстерність та творчу ініціативу і поділилися знаннями зі своїми колегами. Бажаємо всим творчого натхнення!

/Files/images/DSCN2005.jpg

/Files/images/DSCN2008.jpg