Так цікаво у куточку природи

Вихованці старшої групи №3 та №5 разом з педагогами Фіровою Н.В. та Бурдикою В.А. поринули у світ природи. Сприйняття природи допомагає розвинути такі якості як життєрадісність, емоційність, чуйне ставлення до всього живого. Дитина ,полюбивши природу, не буде бездумно зривати квіти, ображати тварин. Діти разом з вихователями посіяли насіння овесу, пшениці та ячміню. Швидке отримання врожаю у ящиках на вікнах завжди радує дітей. З цікавістю збирають вони свій врожай та із радістю спостерігають, як тварини з'їдають ці ласощі. Діти з задоволенням висаджують рослини та спостерігають за ними,тому що природа це надзвичайне диво, вона ніколи не повторюється, і вихователеві необхідно вчити дітей шукати і знаходити нове у відомому, баченому.

/Files/images/DSCN1786.jpg

/Files/images/DSCN1788.jpg