Творчість як стиль життя

Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів. Витоки творчих здібнолстей і обдарованості дітей на кінчиках їхніх пальців. Чим більше майстерності в дитячій руці, тим розумніша дитина. Організація цікавого змістовного життя дитини в дошкільному закладі, збагачення його яскравими враженнями, такі завдання ставлять перед собою педагоги. Вихователям необхідно зробити процес життя і діяльності дітей творчим, вони ставлять дітей у ситуації пізнавальної, художньої, моральної творчості. Робота вихователів у групі № 11 Ругаль Аліни Анатоліївни та у групі № 8 Лук'янченко Олени Миколаївни на заняттях та в іграх націлена на розвиток творчості дітей й органічно входить в їх життя.

/Files/images/аппликация 11.jpg

/Files/images/аппликацмя лена 8гр..JPG