День цілющих рослин

"У природи ліки є повсюди,тож все про них дізнатись мають діти й люди". Екологічне виховання - одне з основних напрямків в системі освіти, це спосіб впливу на почуття дітей, їхньої свідомості, погляди та уявлення. Діти відчувають потребу в спілкуванні з природою. Вони вчаться любити природу, спостерігати, співпереживати, розуміти, що наша Земля не зможе існувати без рослин, так як вони не тільки допомагають нам дихати, але і лікують від хвороб. Ми повинні берегти і зберігати їх, вміти правильно користуватися лікувальними властивостями. На території нашого дитячого садка в природних умовах ростуть лікарські рослин, тому ми вирішили познайомити дітей з корисними рослинами, які приносять користь для всього живого на планеті.

/Files/images/yana/2015rk_yani/21.07.2015 цілющі трави romashka.jpg

РОМАШКА