Лялькова вистава "Пригоди Васіліси-краси, довгої коси"

Дитину дошкільного віку виховує казка. Її полюбляють малюки надзвичайно. А якщо казку розігрує ляльковий театр, вона стає ще цікавішою і яскравішою.

Таке дійство побачили діти сьогодні. Велику радість вони відчули, коли з'явились головні герої казки "Пригоди Васіліси-краси, довгої коси".

Малята розпізнали в сюжеті дійства характери персонажів: і розгубленість Батюшки-Царя, і безпорадність сильніших за нього, а спочатку негативних персонажів - Баби-Яги і Лісовика, і сміливість найменшого з них, Івана-Царевича. А головне - добро завжди перемагає зло.

Діти були дуже задоволені від перегляду казки і з великим нетерпінням чекають зустрічі з новими героями.

Діти разом з героями казки пройшли через всі чарівні пригоди. Малята залишилися дуже задоволені переглянутою виставою.

/Files/images/yana/2015rk_yani/2015.05.22 кук4 секрет краси.JPG

/Files/images/yana/2015rk_yani/2015.06.12 кук1 секрет краси.JPG