Повернутися до звичайного режиму

Авторська корекційно-розвивальна програма «Профілактика емоційних порушень у дітей раннього віку»

У нашому закладі створено авторську корекційно-розвивальну програму практичним психологом закладу Гудимою Ольгою Петрівною «Профілактика емоційних порушень у дітей раннього віку» ЇЇ девіз - «Прокладай шлях до розуму дитини через її серце» (Ф. Честерфілд)

"Важливою цінністю, яку має плекати сучасний дошкільний навчальний заклад, є психологічне здоров’я дитини, її емоційне благополуччя під час розвитку і навчання. Емоційний розвиток маленької дитини, її почуття, радість та смуток, стають предметом пильної уваги дорослих, що і наштовхнуло мене на створення корекційно-розвивальної програми «Профілактика емоційних порушень у дітей ранньоговіку», розповідає Ольга Петрівна. Свою програму вона склала з метою профілактики емоційних розладів у дітей раннього віку, для полегшення адаптації нових вихованців до умов життя маленьких вихованців у дошкільному закладі та входження у соціальне середовище.

/Files/images/yana/2015rk_yani/Фото-0018.jpg /Files/images/yana/2015rk_yani/Фото-0020.jpg