Стежинка здоров'я запрошує малюків!

На території дошкільного закладу для актуалізації питань збереження й зміцнення здоров'я вихованців розміщено комплекси різних засобів фізкультурно0оздоровчого спрямування. Це і спортивний майданчик, доріжки для бігу, літній відкритий басейн-плескавка, тощо... А тепер ще силами працівників закладу та батьків облаштовано "стежину здоров'я" як компонент здоров'язбережувального розвивального середовища. На стежині здоров'я розміщено різноманітні перешкоди, які потрібно подолати дітям та повправлятися у виконанні певних вправ спортивного характеру: перестрибнути через канаву, пройти по колодах, підстрибнути та закинути м'яч у кільце... Саме активний відпочинок через ігри та вправи спортивного характеру, після розумової діяльності, покликаний забезпечити дітям руховий досвід та зміцнити їх здоров'я.