Захід до Дня захисту дітей - " Коли сміється дитина - посміхається небо!"

День захисту дітей - " Коли сміється дитина - посміхається небо!"

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності.

В нашому закладі освіти відбувся інтегрований онлайн захід до Міжнародного дня захисту дітей - "Коли сміється дитина- посміхається небо!".

Метою заходу було: розширювати знання дітей про Всесвітній день дитини; акцентувати увагу на важливих потребах дитини: зростати в любові здоровими і щасливими під мирним небом рідної країни; дати можливість кожній дитині проявити свою індивідуальність, гідність, рівність впевненість у своїх можливостях.

Вихователі запропонували дітям надіслати фото свого улюбленого заняття, яке їм найбільше подобається. Може це гра у футбол , або ліплення чи малювання...все , чим діти люблять займатися у свій вільний час.

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє.