У 2023/2024 навчальному році освітній процес КЗ «ДНЗ № 288» здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти.

Комплексні та освітні програми:

- "ДИТИНА" , освітня програма для дітей від 2 до 7 років ( науковий керівник В.Огвен'юк)

З метою програмно-методичного забезпечення освітнього процесу з дітьми дошкільного віку, які мають особливі освітні потреби, буде реалізовуватися за спеціальними освітніми програмами:

- Програмно-методичний комплекс "Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей з фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення п'ятого року життя" ( автор - Рібцун Ю.В.);

- Програмно-методичний комплекс "Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення" ( автор - Трофіменко Л.І.)

У 2023/2024 навчальному році варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти буде реалізовуватися через інтеграцію змісту парціальних програм у різні види діяльності відповідно до змісту парціальних програм, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, і регіональних парціальних програм, що схвалені методичною радою КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Парціальні програми:

- Україна— моя Батьківщина. Програма з національно-патріотичного виховання для дітей середнього та старшого дошкільного віку (за загальною науковою редакцією О.Рейпольської)

- Скарбниця моралі. Програма з морального виховання дітей дошкільного віку (автор - Л.Лохвицька)

- Дитяча хореографія. Програма хореографічної діяльності дітей віком від 3 до 7 років. (автор - А.Шевчук)