Наші друзі - птахи

В нашому садочку під час зимових прогулянок продовжує працювати екологічна стежинка. Допомагає нам у мандрах господар стежини Лісовичок та його помічники - Ворона- Каркарона та Флорик. Хазяїн стежинки розповідає дітям про сезонні зміни у природі, знайомить з особливостями живих та неживих природних обєктів, задає цікаві запитання. Ворона- Каркарона приносить свіжі екологічні новини. Використання казкових персонажів допомагає педагогу зберегти увагу дітей на протязі певної екологічної роботи. Під час прогулянки діти знайомляться з різними видами пташиних годівниць, спостерігають за пташками, підгодовують їх улюбленими стравами (крихтами, насінням, крупою). Під час спілкування з пташиним світом дитина закріплює знання про життя птахів у певний сезон року, починає розуміти значення птахів для збереження рослинного світу.