Зустрічі з батьками вихованців

У закладі проводяться зустрічі з батьками для висвітлення багатьох питань, які хвилюють батьків та педагогів закладу. Педагоги разом з батьками обговорювали різні питання: створення необхідних умов в сім ї для правильного розвитку і виховання дітей; важливість розвитку мовлення дитини; доцільність правильного вибору іграшок, питання спілкування з дітьми обох батьків, виховання любові до дитячої книжки; про розвиток пізнавальних здібностей та екологічне виховання; про збереження і зміцнення здоров я вихованців і т.і. Батьки мали змогу ознайомитися із організацією освітнього процесу. Вихователі груп демонстрували відкриті фрагменти занять, на яких діти змогли показати свої успіхи та досягнення.

/Files/images/12гр.Род.собрание.jpg

/Files/images/12гр.род.собр.1.jpg