Навчаються студенти

З самого початку вересня у дошкільному закладі навчаються на практиці студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії. З цікавістю і допитлівостю спостерігають за роботою досвідчених педагогів закладу. Після спостережень та аналізу з хвилюванням проводять власні ігри-заняття з вихованцями закладу. Діти завжди з цікавістю чекають молодих педагогів-студентів, а педагоги закладу з готовністю діляться своїм досвідом та знаннями. Показові заняття із художньо-естетичного розвитку дітей для студентів всієї 32 групи студентів педагогічної академії провели досвідчені педагоги - Фірова Наталя Вікторівна (ліплення "Глечик"), Скороход Олена Янівна (малювання "Українська вишиванка") та педагог-початківець - Селіщева Антоніна Вікторівна (малювання "Червона калина"). Робота педагогів отримала високу оцінку викладача методики зображувальної діяльності та керівника практики студентів Фролової І.В.