Корисні прогулянки!

Перебування на свіжому повітрі зміцнює здоров'я і загартовує організм, всебічно розвиває дітей, активізує їх рухливу діяльність.

Дитина дошкільного віку повинна гуляти ( навіть в холодну пору року) до 4-5 годин на день. Влітку ж уся діяльність дітей може проводити на повітрі.

Протягом дня в дитячому садку дитина зазнає різноманітні навантаження, пов'язані з необхідністю виконання багатьох вимог режиму і програми навчання.

На самостійну діяльність у дошкільнят залишається порівняно мало часу. В цьому відношенні прогулянка особливо важлива і необхідна, тому що дітям надається можливість проявити свої творчі здібності, пограти в улюблені ігри, використовуючи обладнання ігрової ділянки, іграшки, побігати.

Колективні ігри єднають малечу і сприяють дружнім стосункам!

/Files/images/yana/2015rk_yani/15.09.2015 осінні прогулянки Фото-0018а.jpg

/Files/images/yana/2015rk_yani/15.09.2015 осінні прогулянки Фото-0022а.jpg