День народження.

Сьогодні, 28 серпня, в нашому садочку свято "День народження Крістини".

До нього на свято завітали з привітанням Клоуни.

Найчастіше дитина не бажає обмежитися кількома гостями на своєму святі. Вона хоче запросити на свято всю групу дитячого садка, бо всі діти без виключення — її найкращі друзі.

Святкування дня народження у дитячому садку — вдале рішення, до якого вдаються більшість батьків. По-перше, тут є багато можливостей і простору для дитячих веселощів. По-друге, не треба домовлятися з батьками гостей — свято відбудеться під час перебування дітей у дошкільному закладі.

День народження дитини – найбільш зворушливе і саме чудове свято в кожній родині. Його чекає не тільки малюк, але і схвильовані батьки десятки разів прокручують у голові різні ідеї про те, як зробити цей день незабутнім. Сьогоднішній день став справжнім святом для усіх дошкільників.

/Files/images/yana/2015rk_yani/день нар 28.08. 2015.jpg

/Files/images/yana/2015rk_yani/28.09.2015 IMG_0147.JPG