Наші прогулянки

Літо - час оздоровлення дітей. В дитячому садку літо дійсно стає оздоровлювальним періодом із небайдужими дорослими, які супроводжують дітей упродовж всього дня та дбають про повноцінне загартування повітрям, сонцем, водою... У групі раннього віку вже майже рік працює вихователь Олексенко Лілія Володимирівна. Завжди усміхнена, привітна і лагідна вона кожного дня зустрічає своїх маленьких вихованців. Цілісінький день вона залюбки і невтомно будує свою роботу з малюками - ігри, спостереження, розваги, активні фізичні вправи... Веселі і бадьорі малюки вчаться спілкуватися з живою природою, вчаться розуміти красу довкілля, тішаться літньою порою. Всі ці радощі дарує нам літо і Лілія Володимирівна!

/Files/images/DSCN0144.jpgПовітряні ванни

/Files/images/DSCN0141.jpgМи вас запрошуємо в літо!

/Files/images/DSCN0136.jpgШирше коло!

/Files/images/DSCN0131.jpgВесело грати разом!

/Files/images/DSCN0129.jpgВесела гра!

/Files/images/DSCN0119.jpgІгри з водою надзвичайно подобаються малечі!