Дні народження у квітні!

Що може бути кращим, як зібратися докупи, поспівати, потанцювати, пожартувати. А взагалі свято – воно для всіх свято, коли ми всі разом.

Сьогодні на нашому святі суворо заборонялося сумувати, плакати, а дозволялося фантазувати, жартувати і співати. Свято наше для всіх, хто ходить до нашого садочка. Для всіх, хто не завжди хоче йти, для всіх, хто сміється і буває сумним, для високих і низеньких, тоненьких і товстеньких, чорнобрових і руденьких. І взагалі – це свято для всіх присутніх, кому було і кому буде день народження у квітні. Мета цих свят полягає у тому, щоб акріпити з дітьми пори року, виховувати дружні стосунки між дітьми та гарний святковий настрій.

День народження у нас
Воно в рік всього лиш раз.
Швидко лине цей час,
Не чекає він на нас!

Хороводи, ігри, веселі забави, добрі пісні, що може бути кращого, ніж святкування свого день народження у веселому колі друзів.

/Files/images/yana/2015rk_yani/снимок 2.PNG