Зустрічаємо Новий рік!

У садочку розпочалися святкові ранки до зустрічі Нового року. Батьки підготували прекрасні новорічні костюми своїм дітям, подарунки. Запросили на свята на роль Діда Мороза актора театру імені О.С.Пушкіна - Геннадія Єрьоменко. А ялинка у цьому році найкраща від усіх попередніх - висока, пухнаста, яскравозелена, кримська... Окрема подяка за придбану ялинку батькові із групи № 10 -Івочкіну Артуру. Працівники закладу теж постаралися - по-Новорічному прикрасили музичну залу - на стінах зали - панно із зображенням зимового Новорічного лісу із його мешканцями, кружляюча дзеркальна куля, різнокольорові блискітки та гірлянди, ялинкові гілочки-гірлянди над дверима основних входів...

/Files/images/група 12.jpgГарний настрій у дітей групи № 12 на святі Нового року!

/Files/images/гр.12-Д.М..jpgПриємні зустрічі з Дідом Морозом дітей групи № 12

/Files/images/група 11.jpgНовий рік зустрічає група № 11