ЗАСІДАННЯ КЛУБУ ВИХОВАТЕЛІВ - ПОЧАТКІВЦІВ

У нашому закладі відбулося навчання слухачів Клубу вихователів- початківців Фрунзенського району. Зібралися саме початківці, бо стаж роботи педагогів від 2 тижнів - до 3 років. У нашому ж закладі працює усталений колектив педагогів, стаж роботи яких у дошкільному закладі переважає від 10 до 40 років. Отож є чому навчити молодь. Та й тема заняття "Планування та організація життєдіяльності дітей в умовах дошкільного навчального закладу: сучасні підходи" дуже близька нашим педагогам. Нагадаємо, саме наша творча група педагогів підготувала до друку методичні посібники для планування роботи у всіх вікових групах "МІЙ КОНСПЕКТ" (видавництво "Основа", Харків, 2014), де розміщені орієнтовні коспекти з мовленнєвого розвитку та грамоти, пізнавального та художньо-естетичного розвитку. Робочі зошити "МІЙ ЗОШИТ"для всіх вікових груп на закріплення знань дітей, отриманих на заняттях, теж корисні у розвитку дитини. Отож спілкування вийшло жвавим, насиченним та пізнавальним. До нових зустрічей!

/Files/images/yana/DSCN2467.JPG /Files/images/yana/DSCN2469.JPG /Files/images/yana/DSCN2468.JPG