Перемога на фестивалі!

У нашому місті пройшов І-й тур міжнародного фестивалю талантів "ЛОТОС НАДІЇ". Цей проект створено в рамках благодійногї допомоги хворим дітям та дітям з особливими потребами при підтримці Управління у справах сім'ї та молоді, Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. З усіх куточків України з'їхалися конкурсанти, учасники віком від 5 років, для участі в конкурсі за різними номінаціями - спів, художнє читання, танці, циркова майстерність, світлове шоу тощо. Наша вихованка - Царицанська Дарина, 07.09.2009 р.н. приймала участь у номінації "Естрадний вокал" (вікова категорія від 5 до 7 років). Дарина, як обдарована дитина, окрім музичних індивідуальних занять в ДНЗ з музичним керівником Пшеничною Л.В., відвідує заняття вокальної студії педагога Джереловської М.В. (ДК "Електротяжмаш). Всі судді фестивалю були одностайні в високих оцінках артизтизму дівчинки. Хвилювання першого виступу відобразилися на чистоті інтонування пісні "ДОЩИК". Та все ж Даринка отримала свою першу нагороду - диплом за 3-е місце у номінації "Естрадний вокал". Вітаємо нашу вихованку! Бажаємо нових перемог!

/Files/images/дарина.jpgДиплом Царицанської Дарини

/Files/images/Дарина.JPGДаринка-веселинка!

/Files/images/P5300040.JPGНаша Даринка завжди співає!