Школа молодого педагога

З метою підвищення ефективності процесу входження молодого спеціаліста в прфесію, для становлення професійної майстерності педагогів пройшли відкриті заняття починаючих педагогів-вихователів Гуріної Олени Олегівни, Мотики Марини Іванівни, Піщик Юлії Миколаївни, Сербіненко Ірини Миколаївни; вчителів-логопедів Ретунської Олени Анатоліївни, Дорохіної Марини Юріївни. Їх роботу з дітьми було знято на відео, потім - спільний перегляд та обговорення. Педагоги отримали високі оцінки колег та адміністрації за творчий підхід до організації розвивально-навчального процесу, за підбір ефективних дидактичних посібників та врахування індивідуальних рівнів розвитку своїх вихованців. Так тримати! Бажаємо успіхів!