Виставка осінніх поробок "Золота осінь"

У нашому закладі пройшла виставка виробів під назвою" Золота осінь".Участь у виготовленні робіт з природного матеріалу брали вихованці дитячого садка і їх батьки. Кожна робота була індивідуальна, в яку вкладено чимало зусиль.Під час виготовлення поробок,батьки наших вихованців відкрили в собі творчі здібності, які і були продемонстровані. Діти ж отримали величезне задоволення від спільної діяльності з батьками.

Сім'ї віднеслись до виставки дуже відповідально.У кожну робот уучасники вклали фантазію, свою родзинку.Роботи виконані в різних техніках:аплікації,конструювання, букети,моделювання, панно.

Хочеться сказати велике спасибі батькам,які не відмовилися, а знайшли вільний час для участі у виготовленн івиробів зі своїми дітьми!