Цікаві ігри з піском

Всі діти люблять бавитись з піском. Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал, здатний приймати будь-які форми. Сухий або вологий – він має різні властивості, і пізнаючи їх, дитина відкриває для себе нові горизонти розвитку. Наприклад, сухий пісок діти люблять пересипати з ємності в ємність, або на землю, спостерігаючи за цим нехитрим, але цікавим процесом. З вологого піску – можна робити пасочки, будувати цілі замки, мости і міста – заселяючи їх невеликими фігурками. Всі ми в дитинстві любили додавати в сухий пісок воду і робити « тісто» чи «кашу-малашу» , а , може, матеріал для грандіозного будівництва в пісочниці.

З піском найкраще гратися, використовуючи іграшки для піску – пісочний набори: формочки, відерця, лопатки, грабельки, іграшкові вантажівки для його перевезення.