Ми - малі садівники, працюємо залюбки

У період дошкільного дитинства відбувається зародження первинного образу світу завдяки пізнавальної активності дитини. Дитина - природний дослідник навколишнього світу. Світ відкривається дитині через досвідйого особистих відчуттів, дій, переживань.Завдяки цьому він пізнає світ, в який прийшов.

Роль розвитку дослідно - експериментальної діяльності дітей дошкільного віку дуже велика. Дитяче експериментування має величезне значення в розвитку інтелектуальних здібностей дітей.

Вихователь уточнив уявлення про цибулю,її значення для організму дітей; закріпив знання про умови необхідні для росту рослини. Дошкільнята вчилися встановлювати елементарні зв’язки у природі (сонячне тепло і вода необхідні рослині для росту).