Допомогаємо дорослим!

Рано встає літнє сонце. Будить птахів в парках і садах, зігріває крила метеликів, щоб розправили вони їх у польоті, розфарбовує яскравими фарбами квіти і трави. Природа радіє ласкавим променям, манить до себе малюків.

Треба зробити так, щоб більшу частину дня, а може бути і весь день, діти перебували на повітрі. І при цьому вони повинні не просто гуляти, а займатися цікавою діяльністю.

У літніх умовах в дитячому саду є всі передумови для організації трудової діяльності дітей.

Якщо діти бачать, що оточуючі їх дорослі завжди зайняті, їм і самим захочеться брати участь в загальній роботі, допомогти чим-небудь.

Діти із великим задоволенням допомогали вихователям в прибиранні ігрового майданчика, поливали з лійки пісок, збирали сміття,переносили привезенний пісок до своїх пісочниць.

/Files/images/20200708_095152[1].jpg/Files/images/20200713_101813[1].jpg